Hirdetés
Hirdetés
Évjárat
2006/11
Km. óra állás
338 000 km
Üzemanyag
Dízel
Teljesítmény
147 kW, 200 LE
Állapot
Kitűnő
Csomagtartó
405 liter
Hirdetés
Alapadatok
Ár, költségek
Vételár
1 800 000 Ft
Vételár EUR
€ 5 114
Általános adatok
Évjárat
2006/11
Állapot
Kitűnő
Kivitel
Sedan
Informálódj az alvázszámról a nemzetközi autó-előélet szolgáltatás használatához!
-20%
Informálódj az alvázszámról a magyarországi autó-előélet szolgáltatás használatához!
Jármű adatok
Km. óra állás
338 000 km
Szállítható szem. száma
5 fő
Ajtók száma
4
Kárpit színe (1)
Fekete
Kárpit színe (2)
Fekete
Saját tömeg
1 630 kg
Teljes tömeg
2 150 kg
Csomagtartó
405 liter
Klíma fajtája
Digitális kétzónás klíma
Motor adatok
Üzemanyag
Dízel
Hengerűrtartalom
2 387 cm³
Teljesítmény
147 kW, 200 LE
Henger-elrendezés
Soros
Hajtás
Első kerék
Sebességváltó
Manuális (6 fokozatú)
Okmányok
Okmányok jellege
Érvényes magyar okmányokkal
Műszaki vizsga érvényes
2027/2
Abroncs
Nyári gumi méret
225/50 R 17
Téli gumi méret
225/45 R 17
Felszereltség
Műszaki
- kulcs nélküli indítás
- első-hátsó parkolóradar
- ABS (blokkolásgátló)
- ASR (kipörgésgátló)
- ESP (menetstabilizátor)
- EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó)
- tempomat
- indításgátló (immobiliser)
- visszagurulás-gátló
- riasztó
- szervokormány
- részecskeszűrő
- sebességfüggő szervokormány
- sportfutómű
Beltér
- plüss kárpit
- ülésmagasság állítás
- automatikusan sötétedő belső tükör
- hűthető kartámasz
- hűthető kesztyűtartó
- multifunkciós kormánykerék
- deréktámasz
- bőrkormány
- függönylégzsák
- ISOFIX rendszer
- kikapcsolható légzsák
- oldallégzsák
- utasoldali légzsák
- vezetőoldali légzsák
- térdlégzsák
- állítható kormány
Kültér
- ködlámpa
- bi-xenon fényszóró
- esőszenzor
- elektromos ablak elöl
- elektromos ablak hátul
- elektromos tükör
- fűthető tükör
- könnyűfém felni
Multimédia / Navigáció
- memóriakártya-olvasó
- GPS (navigáció)
- bluetooth-os kihangosító
- USB csatlakozó
- tolatókamera bemenet
- 2 DIN
- 8 hangszóró
- kormányról vezérelhető hifi
Egyéb információ
- azonnal elvihető
- első forgalomba helyezés Magyarországon
- frissen szervizelt
- garantált km futás
- garázsban tartott
- rendszeresen karbantartott
- törzskönyv
Hirdetésazonosító: 23188801
Leírás
Tisztába vagyok vele, hogy ár érték arányban kicsit magasabb, de az elmúlt években ugyan ennyi pénz lett rá költve. Ezeket figyelembe véve elég baráti ár.
Első bölcső és komplett futómű cserélve lett. Hátsó bölcső és komplett futómű szintén cserélve lett. Vezérlés is pár ezer km futott. Olajat mindig időben kapta, vagy előbb, csak Selenia. Klíma töltés 3 évvel ezelőtt volt. Kormány szervócső kb 10 évvel ezelőtt megadta magát és akkor kapott egy utángyártott csövet ami után az álló helyzeti kormányzásnak lett egy kis hangja. Akkumulátor pár hónapos.
2008 ban került hozzánk és mivel az elődjére a 156 1.9jtd-re kellett egy optimalizálás mert kicsit gyengécske volt a 140 ló, ezért nem is gondolkodtunk egy gyengébb motorban. Aki szeretné élvezni ennek a gépnek a tulajdonságát ahhoz kell erő is és az csak a 2.4-ben van, az 1.75 tbi is jó, de nem fogott meg annyira, hogy idő közben váltsak.
Az 5 henger ha megszólal az meseszép, a 400nm nyomaték brutál erő ami a mindennapi közlekedést sokkal élvezetesebbé teszi, akár szerpentinen, akár autópályán. Az F40-es váltó nagyon jó párosítás ehhez a motorhoz. Hogy szét lehet-e egy ilyen motort hajtani? Nem hiszem mert 4500-ig érzi jól magát, viszont tolni csak is üzemmelegen szabad ami azt jelenti, hogy az olaj is legyen megfelelően bemelegedve. Sose volt hengerfej baja, de miért is lenne, ha megfelelően van használva. Hogy hajtottam-e? Természetesen kihasználtam a fordulatot ezért is lett ez a választás és nem a gyengébb változatok. A kűlseje nem volt kérdés mert az elsőre szerelem és merem állítani, hogy ezzel sokan vagyunk még így. OMW prémium dízelt tankolok bele, mert ugyan olyan nehéz lábbal se megy 8 liter fölé a fogyasztás, míg a sima dízellel 9,5liter: összességében olcsóbb is és a motornak is jót tesz és az alapjárat is kifinomultabb.
EGR gyári, DPF gyári. Örvénylapátok le lettek kapcsolva.
Miért akarom akkor eladni, ha ennyire jó? Nem akarom eladni! Sajnos a körülmények miatt az utcára fog szorulni pár hét múlva, amit nem fogok tudni nézni, hogy az autós társak parkolási károkat okoznak benne. Fedett garázst is ha találok neki valahol a kerületben akkor se fogom látni nap mint nap. Pár éve már csak hétvégi autónak használjuk, hétköznapokon csak a látványa tesz boldoggá. Van mellette egy nagyobb családi autónk és hát nincs választás, hogy melyiknek kell mennie.
Van hozzá 4db nyári gumi alufelnin ami ha nem kell akkor 1,7m az autó ára.
Megtekinteni Újpesten lehet és Újpesti szerelő műhelybe át is lehet vizsgáltatni.
1.8m Forint az ára! Kereskedők ne hívjanak!
Első bölcső és komplett futómű cserélve lett. Hátsó bölcső és komplett futómű szintén cserélve lett. Vezérlés is pár ezer km futott. Olajat mindig időben kapta, vagy előbb, csak Selenia. Klíma töltés 3 évvel ezelőtt volt. Kormány szervócső kb 10 évvel ezelőtt megadta magát és akkor kapott egy utángyártott csövet ami után az álló helyzeti kormányzásnak lett egy kis hangja. Akkumulátor pár hónapos.
2008 ban került hozzánk és mivel az elődjére a 156 1.9jtd-re kellett egy optimalizálás mert kicsit gyengécske volt a 140 ló, ezért nem is gondolkodtunk egy gyengébb motorban. Aki szeretné élvezni ennek a gépnek a tulajdonságát ahhoz kell erő is és az csak a 2.4-ben van, az 1.75 tbi is jó, de nem fogott meg annyira, hogy idő közben váltsak.
Az 5 henger ha megszólal az meseszép, a 400nm nyomaték brutál erő ami a mindennapi közlekedést sokkal élvezetesebbé teszi, akár szerpentinen, akár autópályán. Az F40-es váltó nagyon jó párosítás ehhez a motorhoz. Hogy szét lehet-e egy ilyen motort hajtani? Nem hiszem mert 4500-ig érzi jól magát, viszont tolni csak is üzemmelegen szabad ami azt jelenti, hogy az olaj is legyen megfelelően bemelegedve. Sose volt hengerfej baja, de miért is lenne, ha megfelelően van használva. Hogy hajtottam-e? Természetesen kihasználtam a fordulatot ezért is lett ez a választás és nem a gyengébb változatok. A kűlseje nem volt kérdés mert az elsőre szerelem és merem állítani, hogy ezzel sokan vagyunk még így. OMW prémium dízelt tankolok bele, mert ugyan olyan nehéz lábbal se megy 8 liter fölé a fogyasztás, míg a sima dízellel 9,5liter: összességében olcsóbb is és a motornak is jót tesz és az alapjárat is kifinomultabb.
EGR gyári, DPF gyári. Örvénylapátok le lettek kapcsolva.
Miért akarom akkor eladni, ha ennyire jó? Nem akarom eladni! Sajnos a körülmények miatt az utcára fog szorulni pár hét múlva, amit nem fogok tudni nézni, hogy az autós társak parkolási károkat okoznak benne. Fedett garázst is ha találok neki valahol a kerületben akkor se fogom látni nap mint nap. Pár éve már csak hétvégi autónak használjuk, hétköznapokon csak a látványa tesz boldoggá. Van mellette egy nagyobb családi autónk és hát nincs választás, hogy melyiknek kell mennie.
Van hozzá 4db nyári gumi alufelnin ami ha nem kell akkor 1,7m az autó ára.
Megtekinteni Újpesten lehet és Újpesti szerelő műhelybe át is lehet vizsgáltatni.
1.8m Forint az ára! Kereskedők ne hívjanak!
Bővebben
Hirdetés
Térkép
Eladó adatai
Budapest IV.
Hirdetés
Hirdetés
pages.ad_view.seller_info.seller_info
Budapest IV.
(+36) 30/6424197