Hirdetés
Hirdetés
Évjárat
2003/4
Km. óra állás
182 000 km
Üzemanyag
Benzin
Teljesítmény
75 kW, 102 LE
Állapot
Megkímélt
Csomagtartó
490 liter
Hirdetés
Alapadatok
Ár, költségek
Vételár
399 000 Ft
Vételár EUR
€ 1 131
Általános adatok
Évjárat
2003/4
Állapot
Megkímélt
Kivitel
Egyterű
Tudj meg minél többet a járműről a nemzetközi autó-előélet szolgáltatással!
-20%
Jármű adatok
Km. óra állás
182 000 km
Szállítható szem. száma
5 fő
Ajtók száma
5
Szín
Sötétzöld
Saját tömeg
1 145 kg
Teljes tömeg
1 590 kg
Csomagtartó
490 liter
Klíma fajtája
Manuális klíma
Tető
Lemeztető
Motor adatok
Üzemanyag
Benzin
Hengerűrtartalom
1 598 cm³
Teljesítmény
75 kW, 102 LE
Hajtás
Első kerék
Sebességváltó
Manuális (5 fokozatú)
Okmányok
Okmányok jellege
Érvényes magyar okmányokkal
Műszaki vizsga érvényes
2027/3
Felszereltség
Műszaki
- ASR (kipörgésgátló)
Beltér
- kikapcsolható légzsák
- utasoldali légzsák
- vezetőoldali légzsák
Kültér
- elektromos ablak elöl
- elektromos tükör
Hirdetésazonosító: 23215774
Leírás
Eladó sorba került kis városi cirkálóm.
Az autó nem tökéletes, vannak esztétikai hibák, fényezési problémák az autó korából eredőn teljesen normális állapotban van.
Amiért az auto nem lesz alkuképes:
Rendbe van rakva, ( A klima kivételével, az nem működik )
Az autó vételárát, amit kérek, a rendberakásra fordítottam, amik a következők.
Hibátlan motor, vàltó
új akksi
Vezérlés, hosszbordás szíj görgőkkel, vízpumpa, gyertyák, cserélve!
Új hátsó ablaktörlő motor lapáttal
Elöl új bosch ablaktörlő lapátok
Ki hegesztették az alját több helyen, ezt már folyamatosan hegeszteni kell egy kicsit muszaki előtt, de most simán átmegy!
Jó fékek, tárcsák, és téli-nyári garnitúra külön felnin az autó vételár részét képezi!
2027.03.02 ig műszaki
Kultúrált szakadásmentes, dohànyfüst mentes belső, vaj kàrpittetővel.
Elektromos ablak, elektromos tükör állítás, CD rádió, mp3 lejátszás.
Amiért meg válok tőle az, hogy még nem ISO fixes, és tele vana hócipőm a biztonsági öves gyerekulésekkel, remélhetőleg fél éven belül amúgy is elhagyhatjuk. Ez nekem 3. autó gyerekért szaladgálós, vasúton hagyós, néha elmegyek vele Pestre, vagy Zalába, m horgászni.
Van kettő jóval drágább autóm is, GLE500e például nem kenyérre kell a pénz, ezért ésszerűen amit rá kellett költeni azt nem sajnáltam rá. Nekem több mint a dupljában van az autó, most korrekt földhöz ragadt áron elviheti! Magánszemély vagyok, az auto alváz számàt megadtam, ellenőrizhetö.
Hosszútávon is remekül helyt áll ez az 1,6 benzines kis méregzsák
Amilyen hibái vannak, a használatot nem korlátozza: Nem tudom miért, télen amikor nagyon hideg van, az autó pöcc röff elindul, de amíg nem csippan egyet az immobiliser, vagy nem tudom mi csippan, addig nincs elektronika a műszerfalon, pár perc elteltével összekapja magát, és minde helyre áll. De azt meg kell vàrni, ami 2-3 percet is el visz, amíg melegedig az autó! A fűtése tökéletes és gyorsan dolgozik.
Szintén télen: amikor tökig hirtelen lepadlózom, mert azért szedi a lábait, akkor bedobja a pedál szenzort, de ujra indítás után, szintén eltűnik a jelenség, és amíg nem izomból( értsd hogy ne szakadjon ki a kàrpit ) hanem normálisan padlozód, nem csinálja, de ezt is jellemzően téli időszakban. Akárhányszor elvittem szerelőhöz akkor nem volt hiba.
A km óra digitális kinelzője nem világít, engem nem zavart, látni a számolat fénynél.
Az autóhoz egyetlen kulcs van, távirányítós, működik, központizàras.
így erre érdemes gondolni.
Az auto nem szeméttelepre való, az motor porszáraz, és valós 182 ezer km van benne, ez a merci még mondhatjuk hogy még egyszer ennyit röhögve el fog menni!
Amennyiben a fentiekből is láthatóan egy teljesen őszinte karbantartott autót keres, ami igazából költségmentes, ha tudunk a fentiekkel egyutt élni, nyilván nem egy ferrari, akkor ez egy olyan autó, ami teljesen csalódásmentes és azonnal hadba fogható!
Minden informàciót át adtam, kérem emiatt csak akkor keressenek, ha meg akarják vásárolni, és alku nincs, azt én már megtettem ön helyett.
Az autó nem tökéletes, vannak esztétikai hibák, fényezési problémák az autó korából eredőn teljesen normális állapotban van.
Amiért az auto nem lesz alkuképes:
Rendbe van rakva, ( A klima kivételével, az nem működik )
Az autó vételárát, amit kérek, a rendberakásra fordítottam, amik a következők.
Hibátlan motor, vàltó
új akksi
Vezérlés, hosszbordás szíj görgőkkel, vízpumpa, gyertyák, cserélve!
Új hátsó ablaktörlő motor lapáttal
Elöl új bosch ablaktörlő lapátok
Ki hegesztették az alját több helyen, ezt már folyamatosan hegeszteni kell egy kicsit muszaki előtt, de most simán átmegy!
Jó fékek, tárcsák, és téli-nyári garnitúra külön felnin az autó vételár részét képezi!
2027.03.02 ig műszaki
Kultúrált szakadásmentes, dohànyfüst mentes belső, vaj kàrpittetővel.
Elektromos ablak, elektromos tükör állítás, CD rádió, mp3 lejátszás.
Amiért meg válok tőle az, hogy még nem ISO fixes, és tele vana hócipőm a biztonsági öves gyerekulésekkel, remélhetőleg fél éven belül amúgy is elhagyhatjuk. Ez nekem 3. autó gyerekért szaladgálós, vasúton hagyós, néha elmegyek vele Pestre, vagy Zalába, m horgászni.
Van kettő jóval drágább autóm is, GLE500e például nem kenyérre kell a pénz, ezért ésszerűen amit rá kellett költeni azt nem sajnáltam rá. Nekem több mint a dupljában van az autó, most korrekt földhöz ragadt áron elviheti! Magánszemély vagyok, az auto alváz számàt megadtam, ellenőrizhetö.
Hosszútávon is remekül helyt áll ez az 1,6 benzines kis méregzsák
Amilyen hibái vannak, a használatot nem korlátozza: Nem tudom miért, télen amikor nagyon hideg van, az autó pöcc röff elindul, de amíg nem csippan egyet az immobiliser, vagy nem tudom mi csippan, addig nincs elektronika a műszerfalon, pár perc elteltével összekapja magát, és minde helyre áll. De azt meg kell vàrni, ami 2-3 percet is el visz, amíg melegedig az autó! A fűtése tökéletes és gyorsan dolgozik.
Szintén télen: amikor tökig hirtelen lepadlózom, mert azért szedi a lábait, akkor bedobja a pedál szenzort, de ujra indítás után, szintén eltűnik a jelenség, és amíg nem izomból( értsd hogy ne szakadjon ki a kàrpit ) hanem normálisan padlozód, nem csinálja, de ezt is jellemzően téli időszakban. Akárhányszor elvittem szerelőhöz akkor nem volt hiba.
A km óra digitális kinelzője nem világít, engem nem zavart, látni a számolat fénynél.
Az autóhoz egyetlen kulcs van, távirányítós, működik, központizàras.
így erre érdemes gondolni.
Az auto nem szeméttelepre való, az motor porszáraz, és valós 182 ezer km van benne, ez a merci még mondhatjuk hogy még egyszer ennyit röhögve el fog menni!
Amennyiben a fentiekből is láthatóan egy teljesen őszinte karbantartott autót keres, ami igazából költségmentes, ha tudunk a fentiekkel egyutt élni, nyilván nem egy ferrari, akkor ez egy olyan autó, ami teljesen csalódásmentes és azonnal hadba fogható!
Minden informàciót át adtam, kérem emiatt csak akkor keressenek, ha meg akarják vásárolni, és alku nincs, azt én már megtettem ön helyett.
Bővebben
Hirdetés
Térkép
Eladó adatai
Mosonmagyaróvár
Hirdetés
Hirdetés
pages.ad_view.seller_info.seller_info
Mosonmagyaróvár
(+36) 20/4281779